Biesiadowanie przy ognisku w Dworze w Łukowie Śląskim

Dnia 20 lutego 2020r. w Dworze w Łukowie Śląskim odbyło się spotkanie aktywizująco-integracyjne uczestników Warsztatu Aktywnej Integracji w Suminie. W spotkaniu wziął udział Starosta Rybnicki Damian Mrowiec.
Uczestnicy mieli okazję wspólnego biesiadowania przy ognisku, którego ciepło było niezastąpione w tak chłodny dzień. Nie obyło się bez wspólnego śpiewu wszystkim znanych ludowych piosenek. Obecni częstowali się pieczonymi kiełbaskami oraz ziemniakami z ogniska. Ze względu na fakt, iż data spotkania zbiegła się z uroczystością „Tłustego Czwartku” były też pyszne świeże pączki.
Uczestnicy WAI przedstawili samodzielnie ułożony i napisany wiersz opisujący codzienność uczestników Warsztatu. Jego pamiątkowa wersja oprawiona w ramkę została przekazana Staroście Rybnickiemu.

• Biesiadowanie przy ognisku w Dworze w Łukowie Śląskim _1
  • Hits: 575
  • Biesiadowanie przy ognisku w Dworze w Łukowie Śląskim _2
  • Hits: 546