26 lutego 2020 roku w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczynach, odbył się turniej w piłce nożnej halowej. W rywalizacji wzięło udział 5 reprezentacji szkół: Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych z Rybnika, Zespół Szkół Technicznych z Rybnika, Zespół Szkół Ponadpodstawowych z Ornontowic oraz dwie drużyny gospodarzy turnieju czyli Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach.
Po bardzo zaciętych spotkaniach najlepszą drużyną okazała się pierwsza reprezentacja gospodarzy ZS Czerwionka-Leszczyny I, która wygrała wszystkie mecze. Na drugim miejscu turniej ukończyła drużyna Zespół Szkół Technicznych z Rybnika a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna ZSP z Ornontowic. Tuż za podium znalazła się druga drużyna z Czerwionki a piąte miejsce przypadło drużynie ZSME z Rybnika.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kamil Tumula z ZST z Rybnika, najlepszym bramkarzem Przemysław Włodarczyk z Czerwionki a królem strzelców z 9 bramkami Piotr Szymura z ZST Rybnik.

• TURNIEJE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU RYBNICKIEGO_1
  • Hits: 494
  • TURNIEJE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU RYBNICKIEGO_2
  • Hits: 483