WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW STAROSTWA POWIATOWEGO W RYBNIKU

Od 2 kwietnia ruszy wypożyczalnia rowerów Starostwa Powiatowego w Rybniku.
W godzinach pracy Starostwa tj. poniedziałek - środa od 7.30-15.30, czwartek od 7.30-18.00, piątek 7.30-13.00 są do dyspozycji rowerzystów cztery rowery górskie oraz sześć rowerów elektrycznych, cztery z tych ostatnich są wyposażone w foteliki dla dzieci.
Rowery zaopatrzone są w linkę zabezpieczającą z zamkiem i kluczykiem, oświetlenie pozycyjne przednie i tylne, dzwonek, błotniki, fotelik dziecięcy oraz kask. Dla osób korzystających z rowerów z dziećmi jest też przewidziany kask dla dziecka.
Aby wypożyczyć rower należy posiadać ukończone co najmniej 13 lat, przedstawić aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem, z którego pracownik wypożyczalni spisze dane, podpisać oświadczenie o wypożyczeniu roweru i o zapoznaniu się z regulaminem wypożyczalni, i przejęciu roweru sprawnego technicznie. W przypadku osoby niepełnoletniej - ukończone co najmniej 13 lat wymagane jest przedstawienie karty rowerowej. Osoba poniżej 16 roku życia może wypożyczyć rower wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego lub rodzica.
Osoby chętne do skorzystania z wypożyczalni rowerów zapraszamy do informacji Starostwa Powiatowego w Rybniku pok. 118.
Wzór oświadczenia o wypożyczeniu roweru oraz pełna treść regulaminu dostępna w załącznikach.

Klauzula informacyjna

rodo

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

 

Rzecznik Konsumentów

rk

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer mod

Subregion Zachodni

logo subregion

Powiat w liczbach

polska w liczbach