Komunikaty Ogłoszenia Obwieszczenia

Ogłoszenie konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu w Rybniku dotyczącej zmiany uchwały w sprawie ustalenia stawek opłaty za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych.

Zarząd Powiatu w Rybniku:

Poddaje się pod konsultacje społeczne projekt uchwały Rady Powiatu w Rybniku dotyczącej zmiany uchwały w sprawie ustalenia stawek opłaty za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych.

 1. Ustala się następujący sposób przeprowadzenia konsultacji:
  1. pisemna forma konsultacji,
  2. termin konsultacji: od 10 lutego 2020 r. do 17 lutego 2020r.,
  3. uwagi i opinie do projektu, o którym mowa w ust. 1 można zgłaszać:
   • w formie pisemnej na adres: Starostwo Powiatowe w Rybniku, ul. 3 Maja 31, 44 – 200 Rybnik ( decyduje data wpływu do kancelarii Starostwa),
   • pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. podmioty uczestniczące w konsultacjach zobligowane są do przekazywania wraz z zgłaszanym stanowiskiem danych umożliwiających kontakt np. adres, numer telefonu, adres e – mail.
 2. Uprawnione do udziału w konsultacjach są organizacje pozarządowe, a także podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, których działalność statutowa obejmuje dziedzinę objętą projektem uchwały

 

STAROSTA RYBNICKI

DAMIAN MROWIEC

Załączniki:
Pobierz plik (186_XLI_20.pdf)186_XLI_20.pdf[ ]452 kB

Klauzula informacyjna

rodo

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

 

Rzecznik Konsumentów

rk

Ostrzeżenia konsumenckie

10003609

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Powiat w liczbach

polska w liczbach