"Osiągamy cele społeczne – Targi 2014r."

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Rybniku Targów pod nazwą: "Osiągamy cele społeczne – Targi 2014r. w dniu 7 czerwca 2014 r. – Dziedziniec byłego szpitala „Juliusz” w Rybniku, imprezie promującej działalność i dokonania stowarzyszeń oraz innych organizacji działających na terenie powiatu rybnickiego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Rybniku Targów pod nazwą: "Osiągamy cele społeczne – Targi 2014r. w dniu 7 czerwca 2014 r. – Dziedziniec byłego szpitala „Juliusz” w Rybniku, imprezie promującej działalność i dokonania stowarzyszeń oraz innych organizacji działających na terenie powiatu rybnickiego. Celem targów oprócz integracji Trzeciego Sektora, jest podniesienie wiedzy na temat ekonomii społecznej, zaprezentowanie dorobku, usług, produktów i potencjału organizacji, przedstawienie ich mieszkańcom powiatu oraz zachęcenie do uczestnictwa w projekcie. Organizacje, które pragną się zaprezentować w wybranej przez siebie formie (np.: wystawić swój produkt na stoisku, rozdać materiały promocyjne, pokazać występ artystyczny lub sportowy) mogą zgłaszać chęć udziału do dnia 19 maja br. do godz.15.30 poprzez nadesłanie formularza zgłoszeń.

Licząc na Państwa zainteresowanie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych stoisk i wzięcia udziału w Targach. Uwaga! Ilość stoisk ograniczona. Informujemy, że równolegle z Targami odbywać się będą Rybnickie Konfrontacje Artystyczne - Międzynarodowy Festiwal Sztuki i Kultury im. Juliusza Rogera.

Projekt „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

            EFSBWKapitalLudzkiBW                                                                                      

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]98 kB

Klauzula informacyjna

rodo

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

 

Rzecznik Konsumentów

rk

Powiat w liczbach

polska w liczbach